Richie a přátelé

23. ledna 2008 v 12:32 | GuGluGi

US 5

US5 S klukama jsme se navzájem hodně sblížili při soutěži Big in America. když jsme jeli do lesa stanovat a měli jsme se společně připravovat na případný úspěch US5. Kluci jsou má druhá rodina, skvěle si rozumíme. Ale, aby to všechno fungovalo, tak máme takový rituál: Jednou týdně si společně sedneme a řešíme naše vzájemné nedorozumění. Neboť jen tak může naše přátelství a společný život fungovat tak jak má!

Hilary Duff

Hilary Hilary se proslavila díky roli Lizzy McGuire,roli Sam v Moderní Popelce a dalších úspěšných filmech. Mimo to vydala dvě CD "Metamorphosis" a "Hilary Duff". V USA je považována za největší rivalku herečky a zpěvačky Lindsay Lohan.
Richie s Hilary se seznámili a spřátelili při natáčení seriálu Lizzy McGuire. "Hilary byla má vysněná dívka" říká Richie. Hilary je pro Richieho do dnes jeho nejlepší kamarádkou.

Lalaine

Lalaine Lalaine hrála jednu z rolí v seriálu Lizzy McGuire, při natáčení tohoto seriálu se také seznámila s Richiem a hned se do sebe zamilovali- údajně spolu chodili skoro dva roky a ještě dnes jsou dobří přátelé.
Na jejích stránkách www.lalaine.net najdete společné fotky Richieho a Lalaine. Mimo to také pár ukázek z jejích písní, které jsou k dostání jen v USA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rex Rex | Web | 2. listopadu 2012 v 3:18 | Reagovat

Nelze být vždy hrdinou, ale vždy lze zůstat člověkem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.